top of page

To jsme my

Naše společnost Pick-Up 24h a.s. je výhradním distributorem španělského koncernu Jofemar na území České a Slovenské republiky. Společnost Pick-up & 24 a.s. působí již řadu let na vendingovém trhu v České republice a na západní a východní Evropě. Přináší na trh komplexní řešení prodejních možností pro 21. století. Díky svým zkušenostem, profesionálnímu přístupu a špičkovým technologiím španělské společnosti Jofemar má svým zákazníkům opravdu co nabídnout. Po individuální konzultaci navrhne optimální řešení dle potřeb každého jednotlivého zákazníka v oblasti vendingových technologií, a to již od jednoho automatu až po chytrou plně automatizovanou prodejnu.

Kvalita bez vyjímek

Měníme svět výdejních automatů se společností Jofemar

Jofemar je španělská nadnárodní společnost, která se specializuje na navrhování a vývoj pokročilých technologických řešení, která zlepšují interakci mezi lidmi a stroji. Každý rok investuje nemalé prostředky do vlastních vývojových center, díky kterým v tuto chvíli disponuje více než 40 unikátními patenty, které zajišťují značce Jofemar silnou konkurenceschopnost i v tak silném odvětví jakým jsou prodejní technologie. Společnost Jofemar v tuto chvíli působí na 5-ti kontinentech a ve více než 60 zemích světa a řadí se mezi špičku na světovém trhu.

taos touch 10+1esplus bluetec - copia.png

Naše cesta 

1978

Položeny základy malé rodinné firmy Jofemar ve Španělsku.

Tady to celé začalo.

Přelom tisíciletí

Z rodinné firmy ke korporátu.

Jofemar koncem 20. století raketově rostl a jeho stroje byly k nalezení již po celém světě.

bile.png
_mg_8159.jpg

Jofemar

Z rodinné firmy ke společnosti budoucnosti. 

Jofemar Vending je divize společnosti Jofemar Corporation specializující se na návrh, výrobu a prodej automatizovaných prodejních a výdejních řešení, platebních systémů, telemetrie a softwaru pro správu pro prodejní trh.

_mg8206.jpg
bottom of page