top of page

Kávové automaty

Nechte technologii pracovat pro vás a ušetřete čas s našimi automaty na kávu!

Coffeemar

Coffemar je naše základní řada dokonalých automatů, které si zamilujete.

Prozkoumejte naše portfolio

COFFEEMAR G250

Automat na kávu

COFFEEMAR G250 je jediný stroj na trhu s tlakovým ventilem v distribuční jednotce, který je od počátku pod tlakem, extrahuje veškerou chuť a vůni kávy od prvního až po poslední kapku. Má také hliníkový boiler a motorizovaný vodní distribuční systém bez elektromagnetických ventilů.

COFFEEMAR XL46 CTG

Automat na kávu

Model COFFEEMAR XL46 CTG byl speciálně navržen tak, aby veřejnosti nabídl velkoformátovou kávu s možností vyzvednutí nebo distribuci dvou různých typů kávy z jednoho stroje. S dvojitou distribuční jednotkou, dvěma nádobami na kávu a dvojitým vodním obvodem je jediným modelem na trhu, který dokáže nabídnout 14 g kávy distribuované do 350 ml vody za méně než 25 sekund.

Coffeemar
Bluetec

Vision BLuetec je Top řada našich výdejních automatů,

nabízí nejlepší technologie...

Prozkoumejte naše portfolio

COFFEEMAR BLUETEC 335

Prodejní automat na kávu

COFFEEMAR BLUETEC 335 vyniká novým modelem hliníkového boileru a kapacitní klávesnicí pro výběr produktu, a také nejlepším designem, štítky a osvětlením. Jedná se o nejvšestrannější a spolehlivý model pro jakékoli místo díky svému zcela novému designu s povrchovou úpravou z skla a nerezové oceli.

Automat na kávu Jofemar COFFEEMAR BLUETEC 335
Prodejní automat na kávu Jofemar COFFEEMAR BLUETEC 335
Výdejní automat na kávu Jofemar COFFEEMAR BLUETEC 335

COFFEEMAR BLUETEC XL46CTG

Výdejní automat na kávu


Model COFFEEMAR BLUETEC XL46 CTG byl speciálně navržen tak, aby veřejnosti nabídl velkoformátovou kávu k výdeji s sebou nebo distribuci dvou různých druhů kávy z jednoho stroje. S dvojitou distribuční jednotkou, dvěma nádobami na kávu a dvojitým vodním obvodem je jediným modelem na trhu, který dokáže podat 14 g kávy distribuované do 350 ml vody za méně než 25 sekund.

COFFEEMAR BLUETEC
G23 

Stolní automat pro vending, dispenzing, fresh milk

V závislosti na modelu COFFEEMAR BLUETEC G23 VENDING má až 11 výběrových tlačítek a zaručuje nejlepší kávu. Vyniká svou všestranností a funkčními vlastnostmi, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Typická espresso jednotka na kávovarech od společnosti JOFEMAR je vybavena motorizovaným vodním distributorem a hliníkovým boilerem s izolačním tepelným pláštěm, což činí stroj energeticky efektivnějším.

bottom of page