top of page

Nejoblíbenější modely

PickUp
Profesional

MSK + 2 výdejní lednice.jpg

Naše stroje jsou stavěné na všechno a můžete v nich prodávat cokoliv. Nabízíme dodání stroje dle účelu využití na klíč.

region_boxy.jpg

REGIO BOX

Umožňuje prodej čerstvých potravin nezávisle na otevírací době a bez personálu. Jeho prostřednictvím můžete nabídnout svým zákazníkům čerstvé regionální potraviny jako například vajíčka, mléčné a masné výrobky, zeleninu, saláty, sýry, marmelády, med, chléb, pečivo a další produkty přímo od výrobce. 

FOOD BOX

Je vhodným doplňkem do stravovacích provozů, jídelen, kantýn, denních místností velkých firem nebo obchodních center jako samotný Fast-Food. Jeho prostřednictvím můžete nabídnout chlazená jídla, saláty, či bagety po celý den. 

food box.png
tool box2.png

TOOL BOX

Prodejní automat vhodný pro zcela jiný způsob využití, a to jako výdejní automat, který přináší optimalizaci logistiky nejrůznějších druhů materiálů, pracovních pomůcek, nástrojů, či nářadí. Tento způsob využití šetří náklady a zjednodušuje evidenci použitých prostředků, včetně zvýšení efektivity při jejich distribuci.

Tool Box nabízí možnost sledování individuálních kódů nebo zaměstnaneckých čipů a umožňuje nastavit individuální práva výdeje jak množstevní, tak podle typu vydávaného materiálu, či pomůcek.

HOTEL BOX

Jeho prostřednictvím můžete svým hostům i po zavírací době baru nabídnout vždy čerstvé a kvalitní občerstvení nebo produkty hotelového sortimentu

Tento prodejní automat uspokojí moderním způsobem požadavky vašich hostů. Design Hotel Boxu lze upravit na míru každému hotelovému interiéru.

hotel box 2.png
coffee web.png

Pickup  Coffee

Pickup Coffee je automat značky Jofemar pro přípravu horkých nápojů ze zrnkové kávy instantních surovin. Při přípravě kávových nápojů využívá inovativní technologie tlakového ventilu přímo ve varné jednotce, který po celou dobu přípravy kávy udržuje konstantní tlak. Tím docílí dokonalou extrakci kávy, intenzivní vůni a skvělou chuť kávy do první do poslední kapky.

na str. 7

Mini Market

Sestavte si z našich strojů celý obchod! Nabízíme několik možných konfigurací Mini Marketu. Nabídněte svým zákazníkům ve své lokalitě plnohodnotný obchod, ke kterému nebudete potřebovat personál a bude k dispozici 24/7!

UNI buňka 3D.jpg
bottom of page