top of page
33.png

Napřed díky technologiím

Naše automaty Jofemar jsou next-level na vendingovém trhu. Díky více jak padesáti patentům umí naše stroje to, co jiné neumí.

pickup automat cerne pozadi.png

ZABEZPEČENÍ

Nabízíme stroje, na kterých si zloděj jen tak nesmlsne. Disponují nespočtem chytrých systémů, které ochrání jak Vaše zboží, tak i samotný stroj. Při sestavování nabídky si úroveň bezpečnosti můžete nakonfigurovat. Naše stroje Vám ani nikdo neodnese, jsou vyrobeny z kvalitních kovových materiálů samotný váží 500kg, což je 5x víc než stroje celé konkurence.

Výdej produktů

Pro umístění produktů používáme inovativní držáky, každý produkt je pevně usazen. Oproti běžným strojům se spirálovými motory je to obrovská výhoda. I v případě, že by automat někdo naklonil, produkty nevypadnou, ani se nehnou. Plynulý výdej produktů zajišťuje výtah, který zaručuje bezchybný výdej zboží zákazníkovi.

ddd.png
pay.png

Platební terminál

Jsme si jisti říct, že Vám dokážeme splnit skoro každé přání. Naše stroje mají možnost unikátního platebního terminálu pro příjem bankovek, kreditních karet, mincí a bezkontaktních plateb mobilem. Nabízíme různé variace pro Vaše řešení.

Konektivita a online připojení

Všechny naše stroje mají jednotku telemetrie, která Vám umožní sledovat prodeje a stav zásoby zboží a stav mincovníku v reálném čase a to kdekoliv na světě. 

... a mnoho dalšího!

Napište nám, pokud se chcete o přednostech strojů dozvědět více, nebo máte speciální požadavek, co od stroje očekáváte, neváhejte nás kontaktovat.

bottom of page