top of page

Výdejní automaty

Oblečení, elektronika, knihy, jídlo a mnoho dalšího - stačí si vybrat a automat vám to přinese do pár okamžiků. Nechte technologii pracovat pro vás a ušetřete čas s našimi výdejními automaty!

Vision

Vision je naše základní řada dokonalých výdejních automatů, které si zamilujete.

Pořiďte si svůj prodejní automat

VISION COMBO PLUS V8

automaty na jídlo a nápoje

Model Vision ComboPlus se vyznačuje optimalizací své kapacity; může být používán k výdeji nealkoholických nápojů, svačin a téměř jakéhokoli druhu chlazeného nebo nechlazeného produktu.

Vyniká svým flexibilním a uživatelsky přívětivým výdejním systémem nezávislým na spirále, patentovaným společností Jofemar. Lze jej snadno konfigurovat bez potřeby nářadí a má velký výtah na produkty.

Výdejní automat jofemar VISION COMBO PLUS V8

VISION EASY COMBO V8

 prodejní automaty na jídlo a nápoje

VISION EASY COMBO V8 je nejlepším řešením pro výdej chlazených nebo produktů při pokojové teplotě. Vyniká svým optimálním využitím prostoru a výdejním systémem patentovaným společností JOFEMAR, ale především svou autonomií, protože může být používán s různými platebními systémy.

Výdejní automat Jofemar VISION EASY COMBO V8

VISION ES PLUS V8

 výdejní automaty na jídlo a nápoje

Vision EsPlus V8 je dokonalým řešením pro výdej produktů, protože plně využívá svůj vnitřní prostor. Má až 8 pater s až 10 kanály, výtah pro doručení velkých produktů a volitelnou chladící jednotku. Jeho víceúčelové připojení pomocí řídicí jednotky může výrazně zvýšit počet kanálů a kapacitu skladování na prodejním místě pro uložení prakticky jakéhokoli typu produktu.

Výdejní automat Jofemar VISION ES Plus V8

VISION SATELLITE V8

 prodejní automat na jídlo a nápoje

Vision Satellite je ideálním řešením pro výdej produktů optimalizací své kapacity. Má 2 patra s až 7 kanály, a volitelnou chladící jednotku. Všestrannost připojení pomocí řídicí jednotky umožňuje výrazně zvýšit počet kanálů a kapacitu skladování na prodejním místě pro umístění prakticky jakéhokoli typu produktu.

Výdejní automat Jofemar VISION Satellite V8

Vision
Bluetec

Vision BLuetec je Top řada našich výdejních automatů,

nabízí nejlepší technologie...

Prozkoumejte naše portfolio

VISION COMBO PLUS BLUETEC V8

Snack a nápoje

Vision ComboPlus v8 s obnoveným designem Bluetec v černé barvě a s nerezovým profilem

na levém boku se vyznačuje svým pohodlným patentovaným systémem flexibilního vytahování bez spirál od firmy JOFEMAR a vyniká optimalizací kapacity a objemu a dokonalou kontrolou teploty.

Výdejní automat Jofemar VISION COMBO PLUS BLUETEC V8

VISION EASY COMBO BLUETEC V8

Snack a nápoje

Vision EasyCombo Bluetec V8 je nejlepším řešením pro výdej chlazených nebo produktů

při pokojové teplotě. Vyniká svým optimálním využitím prostoru a extrakčním systémem patentovaným společností Jofemar, ale především svou autonomií, protože může být používán s různými platebními systémy.

Výdejní automat Jofemar VISION  EASY COMBO BLUETEC V8

VISION ES PLUS
BLUETEC V8

Snack a nápoje

Vision ES Plus Bluetec v8 představuje optimální řešení pro distribuci produktů s maximalizací využití vnitřního prostoru. Zařízení je vybaveno

až osmi patry, každé s možností deseti distribučních kanálů. Poskytuje výtah pro odbavení velkoobjemových produktů a nabízí možnost přidání chladicí jednotky. Flexibilita spojení prostřednictvím řídící jednotky značně rozšiřuje počet distribučních kanálů a kapacitu skladování, což umožňuje uložení téměř jakéhokoliv typu produktu v automatu.

Výdejní automat Jofemar VISION  ES PLUS BLUETEC V8

VISION SATELLITE
BLUETEC V8

Snack a nápoje

Vision Satellite je ideální řešení pro výdej produktů díky efektivnímu využití svého vnitřního prostoru. Disponuje až šesti patry s maximem deseti distribučních kanálů a dvěma patry

s až sedmi kanály, a volitelnou chladicí jednotkou. Univerzálnost připojení skrze řídící jednotku umožňuje významné zvýšení počtu kanálů

a kapacity skladování v prodejním místě, což usnadňuje umístění prakticky jakéhokoli typu produktu.

Výdejní automat Jofemar VISION  SATELLITE BLUETEC V8

VISION ESPLUS FUTURE TOUCH V8

Snack a nápoje

Model VISION ES PLUS FUTURE TOUCH kombinuje všechny výhody systémů na výdej produktů od JOFEMAR, které jsou přizpůsobitelné jakémukoli obalu a zahrnují výtah pro jemné doručení zboží, spolu s rozsáhlým 42" dotykovým rozhraním pro usnadnění prodeje.

Výdejní automat Jofemar VISION  ESPLUS BLUETEC TOUCH V8

VISION ESPLUS FUTURE

Snack a nápoje

VISION ES PLUS FUTURE optimalizuje prezentaci produktů nahrazením tradičního výdejního okna velkou obrazovkou. Jedná se o inovativní koncept, který umožňuje navázat spojení se zákazníky a násobně zvýšit vaše prodeje.

Výdejní automat Jofemar VISION  ESPLUS FUTURE V8

NUUK

NUUK je řada našich chladících boxů, do kterých můžete dát cokoliv a udrží vaše produkty vždy čerstvé.

Prozkoumejte naše portfolio

NUUK TOUCH 21,5"

Mražené produkty

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Připraveno pro výrobky o rozměrech až 175 x 210 x 50 mm.

Možnost distribuce sáčků s ledem a zmrzliny.

Snadné přizpůsobení novým produktům.

Inteligentní řízení teploty.

Programovatelné datum expirace.

Výtah doručuje produkt na úroveň ruky uživatele.

Systém "First in, first out", neustálá obnova produktů. Správné rozpoznání prodeje.

Automatický systém odmrazování.

Zapečetěná skříň s motorizovaným zavíráním.

Čtečka karet MDB.

Až do -21 stupňů

Kompletní systém řízení pomocí online platformy JOFEMAR.

Výdejní automat Jofemar ​NUUK TOUCH 21,5"

Automaty
na cigarety

Automaty na cigarety ušetří váš čas a vydělají vám peníze. Díky technologii rozpoznání věku zařídí bezpečný a legální prodej.

Prozkoumejte naše portfolio

GOYA 12

Řada cigaretových automatů Goya vyniká svými elegantními tvary a nádhernými povrchovými úpravami, které jim umožňují zapadnout kamkoliv.

Tato řada se také vyznačuje optimalizací prostoru pro větší kapacitu a dvojitými bezpečnostními dveřmi, zámky odolnými proti vandalům, voděodolnou klávesnicí, snadno vyměnitelnými štítky s vnějším klíčovým přístupem nebo možností přizpůsobení předního obrázku.

Řada je k dispozici v různých konfiguracích v závislosti na počtu výběrů, kapacitě a kanálech, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu podnikání. 

ARGOS

Stojící automat na cigarety

Řada cigaretových automatů Argos se pyšní robustním, jednoduchým a příjemným designem, který jim umožňuje zapadnout do jakéhokoli místa v oblasti pohostinství. Stejně jako všechny ostatní stroje od společnosti Jofemar, mají konstrukci umožňující maximální využití úložného prostoru a atraktivní prvky, jakými je vodotěsná klávesnice nebo snadno vyměnitelné štítky pro produkty.

Bluetec touch

Stojící automat na cigarety

Řada Bluetec Touch byla vyvinuta tak, aby vaše značka mohla komunikovat sr zákazníky prostřednictvím jedinečných interaktivních zážitků, zajistila vynikající servis s přidanou hodnotou na různých místech. Kombinuje interaktivitu nejnovější generace s tradičními kvalitami řady Bluetec, jako je velká kapacita nebo elegantní a funkční design.

Nyní lze počet výběrů přizpůsobit podle potřeb stroje a specifikací zákazníka.

VISION BIG-BOX

Stojící automat na cigarety

Vision Big-Box je jedním z nejvšestrannějších modelů cigaretových automatů na trhu. Může vydávat celé krabice, jednotlivé balíčky, sáčky s balícím tabákem , plechovky nebo jakýkoli jiný typ tabáku, což mu dává unikátní výhody oproti jiným modelům. Obsahuje patentovaný systém pro skladování a výdej produktů modelů Vision, který se dokáže přizpůsobit prakticky jakémukoli typu balení a velikosti bez potřeby nástrojů. Jedná se o inovativní design, který poskytuje maximální kapacitu a proměňuje celou plochu na užitečný prodejní a skladovací prostor.

bottom of page